.

.

פמי מזון אחסון גלון גודל שקיות עם טוויסט קשרי [100 חתיכות] - חד פעמי פלסטיק מזון שקיות - מזון-בטוח שקיות לאחסון מזון - תכליתי שקיות למטבח.

פמי מזון אחסון גלון גודל שקיות עם טוויסט קשרי [100 חתיכות] - חד פעמי פלסטיק מזון שקיות - מזון-בטוח שקיות לאחסון מזון - תכליתי שקיות למטבח.

ILS 3.00
כמות

מזון שקיות עם טוויסט קשרי כדי לשמור על מזון טרי ומאורגן היטב : חנות כל יבש או רטוב מרכיבים בצורה מסודרת במקפיא שלך או מזווה עם אלה סופר תכליתי מזון שקיות עם טוויסט קשרי לסגירה קלה עבור טרחה-משלוח מחדש פתיחת בכל פעם צורך. פשוט סובב את העניבה בחוזקה כדי ליצור סגירה אטומה והמזונות שלך יישארו טריים כתמיד. שקיות מזון בגודל גלון לכל הצרכים הקולינריים שלך : הגודל הנדיב של שקיות המזון שלנו עם קשרי טוויסט הופך אותן לבחירה מצוינת לאריזה, אחסון או נשיאה איתך כל סוג של אוכל. מפירות וירקות, בשרים ודגים, אגוזים וחטיפים ועד מאפים, לחם וחטיפים בדרכים, התיקים האלה הם בדיוק ההתאמה המושלמת. בנוסף, יש להם עיצוב ברור כך שתוכלו לבדוק בקלות את תכולת כל שקית!. חבילת ערך ידידותית לתקציב של 100 שקיות ועניבות טוויסט : הבאת סדר למטבח שלך לא צריכה לעלות הרבה. שקיות הניילון הפשוטות אך האולטרה-פרקטיות שלנו מגיעות בקופסה קומפקטית שיכולה להתאים בקלות לכל מגירה או ארון ומכילה 100 שקיות ניילון ו-100+ קשרי טוויסט שתוכלו להשתמש בהם למספר אינסופי של שימושים יומיומיים. ללא תחרות תכליתי-נהדר עבור רבים מטבח משתמש : שלנו חד פעמי מזון-אחסון שקיות הם מושלם עבור : ארוחת הכנה, ארגון מרכיבים ושאריות, מנות והקפאה בשרים ודגים, אריזה חטיפים, שמירה בקירור מוצרים טרי עבור יותר או אפילו לארגון כל פריטים קטנים סביב הבית שלך. חובה עבור כל מטבח, משרד או מסחרי הגדרה. מגובה על ידי פאמי של שביעות רצון להבטיח : ממוקד על יצירת באיכות הגבוהה ביותר חד פעמי כלי אוכל ומטבח אספקת ארגון, כל פאמי מוצר הוא מגובה על ידי ללא תנאי 30-יום כסף בחזרה שביעות רצון להבטיח. בלי מה לדאוג, אתה יכול להזמין את שלך היום ללא סיכון לחלוטין!.

R

ההצעות הטובות ביותר