.

.

מיראי עבר עשה זאת בעצמך מותאם אישית קריקטורה אנימה חתול מפתח מפתחות עם תאורה אחורית תחתונה עבור מכסה מפתח מקלדת מכנית דובדבן 4 גובה, 1.

מיראי עבר עשה זאת בעצמך מותאם אישית קריקטורה אנימה חתול מפתח מפתחות עם תאורה אחורית תחתונה עבור מכסה מפתח מקלדת מכנית דובדבן 4 גובה, 1.

ILS 2.00
כמות

מקשי מפתח מצוידים בכובע מפתח שרירי בטן באיכות גבוהה ובציפוי נגד שומן, המספקים לך עמידות מהשורה הראשונה ותחושת הקלדה מצוינת. מראה מאט מבריק אפס יחזיק מעמד כל עוד אתה משתמש בו,אם מכסה המקשים מותקן על מקלדת ללא נורות ראגב, האותיות על מכסה המקשים שקופות. גובה עיצוב ארגונומי דומה לפרופיל יצרן ציוד מקורי. עוצב עבור תאורה אחורית / ללא תאורה אחורית מכאני מקלדת וקל להתקנה. כמובן שאם יש לך יכולת עשה זאת בעצמך טובה יותר, אתה יכול גם לנסות להכין אותה בעצמך. הכיף ותחושת ההישג אינם ניתנים להחלפה. מכיוון שמדובר בשילוב של בובת צעצוע וכובע מפתח, המפרק בין השניים מודבק בדבק. אם את צעצוע בובת נופל בשל תחבורה, אנא אל תדאגו, לראות אם יש אמצעים לטווח קצר, אם לא, אנא צור קשר בהקדם האפשרי זה חנות שירות לקוחות, אנו נותנים לך מושלם לאחר שירות ומכירות. מאפיינים : מקשי מקשים תואמים למתגי קיילה גטרון אאוטמו, אידיאליים לבחירת מקלדות מכניות. מפרט טכני : סוג : מכסי מפתח ממשק : ציר ציר (סוג צלב) יישום : ציר ציר מקלדת מכני צבע : שחור, לבן, אפור, צהוב חומר : מפתח מפתחות עם תאורה אחורית גובה מקש : יצרן ציוד מקורי ר4 מספר מקשים : 1 אירועים ישימים : מתנות, מתנות למסיבה, מתנות ליום הולדת, פרסי משחק הערה : מפתחות בלבד, מקלדות לא כלולות!.

R

ההצעות הטובות ביותר